#325
Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
#106
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire in Jacobean stijl.
#536
Een vierkoppige stenen Boeddha.
#670
#280
#25
Een 18 K geelgouden ring met een gepolijste amber met zaadjes binnenin.
#186
Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#112P. Plaeting
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#209Stephen Kaye
“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#378
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de limoges et un bol en porcelaine de Chine bleu décor blanc sur socle en bronze.No longer availableDim. l: 5 -24 cmEstimate: € 40/45 -
#108Cartier, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 130/150 -
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 165 x 106 cmEstimate: € 50/80