Other lots in this auction
-
#376DardjasinEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#543Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.
Deux statues en bronze de trois personnages chacune. Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#601“Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.
Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.
Un tapis en laine roumain (?) Noué à la main.No longer availableDim. 368 x 268 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.No longer availableDim. 173 x 89 cmEstimate: € 240 / 280 -
#546Een zittende stenen Boeddha.
Bouddha assis en pierre sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#95Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 650 / 750 -
#563“Rokende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Smoking man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 50 -
#92Rik Schaefels“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. Joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140 / 160 -
#236Een eikenhouten commode met drie gebeeldhouwde laden. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Commode en chêne à trois tiroirs sculptés. France, époque Louis XVI.No longer availableDim. 104 x 132 x 56 cmEstimate: € 200 / 300


