#142Jos Martin
“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#276
Een Engelse staande klok in notenhouten kast.
#85
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100/1300 -
#221
Een Vlaamse staande klok met getorste zuiltjes.
#439F***
Portrait d'une femme africaine . Pastel sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#237
#558
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
#102P. Plaeting
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887
#243Christiaan Huygens
Een recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.
#260
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 500/600 -
#218
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 90/100