Other lots in this auction
-
#100
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,76 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,76 ct. GVS2 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1750/1850 -
#643
Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableDim. h: 42 & 63 cmEstimate: € 60/80 -
#71
Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#320
Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct. Et deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 300/400 -
#255
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .No longer availableDim. 93,9 gEstimate: € 3000/3500 -
#104Hans Lenteman
“Zomerlandschap met Vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'été avec du bétail . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#508
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker met hoorns en schelpjes.
Un masque africain en bois sculpté avec des cornes et des coquillages.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 120/200 -
#73
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
Menina . Buste de jeune fille en terre cuite. D'après une œuvre de Gaston Herbemont. Avec cachet de maître au dos. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#686
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
Sculpture africaine en bois. Bras restauré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#584Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997
“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘73 & 75.
“Composition”. Aquarelle et gouache sur papier. Les deux signés et datés respectivement ‘73 et ‘75.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#20
Een paar wit en geel gouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 350/450 -
#593
Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
Un vase balustre en poterie de Nankin, décoré de cadres en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120