Other lots in this auction
-
#659
Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#179Julien Stappers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 550/600 -
#235
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,07 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 280/350 -
#203
“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700/1900 -
#279
“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#473
Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Een tempelvormig ladenkastje met vijf laden in trapvorm. Gepolychromeerd hout. Chinees werk.
Commode en forme de temple avec cinq tiroirs à gradins. Bois polychrome. Travail chinois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#524
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Philippar.
Tournesols . Huile sur toile. Signé Philippar.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#184
Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.No longer availableDim. 173 x 89 cmEstimate: € 240/280 -
#112P. Plaeting
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#644
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#214Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40/50