#504
#465
1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400/2500 -
#500
#221
Een Vlaamse staande klok met getorste zuiltjes.
#217
Een aardewerken jardinière op voet, met floraal decor, deels in reliëf. Fin de siècle. Barst in de zuil, kleine letsels.
Jardinière sur colonne en faïence à décor floral, partiellement en relief. Fin de siècle. Fissure dans la colonne, petits dégâts.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 150/250 -
#513
“Man met kruik”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#629
“Kosmische man”. Een antropomorfe voorstelling van het Jaïnistische universum, verdeeld in drie delen: het paradijs, de aarde en de hel. Gouache op linnen.
“Homme cosmique”. Représentation anthropomorphe de l’univers jaïniste, partagé en trois parties, le paradis, la terre et l’enfer. Gouache sur toile.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#282Paul Cuvelier
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
#511
Een zittende voorstelling van de god Ganesh van brons. (hol)
Une représentation en bronze assise du dieu Ganesh. (Creux)No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#25
Een 18 K geelgouden ring met een gepolijste amber met zaadjes binnenin.
Une bague en or jaune 18 carats avec un ambre poli avec des graines à l'intérieur.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 180/250