12 delig Wiskemann bestek van de Régence serie. Tafellepel, tafelvork, tafelmes, dessertvork, dessertmes, koffielepel, taartvork, opdienlepel, taartschep, sauslepel en aardappellepel.

12-piece Wiskemann cutlery set from the Régence series. Table spoon, table fork, table knife, dessert fork, dessert knife, coffee spoon, cake fork, serving spoon, cake server, sauce ladle, and potato spoon.
SKU: 2608250053.
Category: Verzilverd bestek.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 80 / 120

  • #175
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    Een lot van negen boeken over de geschiedenis van Antwerpen. ‘Nieuwe geschiedenis van Antwerpen, door L. Torfs, 1862. ‘Notes sur le siège de la citadelle d’Anvers, 1905. ‘La capitulation d’Anvers, par Marnix, 1883. ‘Antwerpen’s Sint-Willibrorduskerk’, door J.-B. Stockmans, 1895. ‘Le steen d’Anvers’, par Eugène Bolsaie, 1888. ‘Oude en nieuwe byzonderheden van S. Andries kerk’, zonder kaft, 1846. ‘Brugge en Antwerpen, acht eeuwen van Vlaamsche handel, door Hans van Werveke, 1941. ‘Beschryving der (..)

    A lot of nine books on the history of Antwerp. 'New history of Antwerp, by L. Torfs, 1862. 'Notes on the siege of the citadel of Antwerp, 1905. 'The capitulation of Antwerp, by Marnix, 1883. 'Antwerp's St. Willibrord's Church', by J.-B. Stockmans, 1895. 'The stone of Antwerp', by Eugène Bolsaie, 1888. 'Old and new details of S. Andries church', no cover, 1846. 'Bruges and Antwerp, eight centuries of Flemish trade, by Hans van Werveke, 1941. 'Description of the province of Antwerp', by Sleeckx, 1(..)
    Dim. 26/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Tony close”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Tony close", raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een lot van 8 Aziatische massief houten gesculpteerde beelden.

    A lot of 8 Asian solid wood carved sculptures.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #301
    Fend, Wahl, Swan, ...

    Een lot van 5 zilveren vulpotloden waaronder een Fend Super Norma voor 4 kleuren, een Wahl Eversharp en 3 ongemerkte. Toegevoegd een Swan self filler fountain pen.

    A lot of 5 silver mechanical pencils including a Fend Super Norma for 4 colors, a Wahl Eversharp, and 3 unmarked ones. Also included is a Swan self-filler fountain pen.
    Dim. l 13.3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een lot van drie koperen beeldjes. Twee Boeddha’s en een tempeldanseres.

    A lot of three copper figurines. Two Buddhas and a temple dancer.
    Dim. Hoogte 12-19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #84
    Halle Hallemeersch

    ‘Stilleven met brood en fruit’, olieverf op doek. Getekend; Hallemeersch. 28-9-1942.

    'Still life with bread and fruit', oil on canvas. Signed; Hallemeersch. 28-9-1942.
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #268

    Eerste vluchten. Een verzameling omslagen met zegels, hoofdzakelijk gerelateerd aan de luchtvaart. Grotendeels uitgegeven door Sabena, de bundel bevat ook omslagen van Austrian Airlines en andere.

    First flights. A collection of covers with stamps, mainly related to aviation. Mostly issued by Sabena, the bundle also includes covers from Austrian Airlines and others.
    Dim. 14/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00