#48Een celadon kleurige vaas in porselein.
#37Imari JapanEen Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
#9Een lot van 5 Afrikaanse ijzeren speerpunten.
#194Een paar metalen kandelaars.
#77Een grote aardewerken vaas met groen geglazuurde florale decoraties.
Winter view of the Lys. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.No longer availableOnline onlyDim. 49/63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#47Een oude goudkleurige glazen heksenbal.
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#118Aziatisch juwelenkastje. 2 deurtjes en 3 laden.
#235MärklinEen set van 6 onderleggers van Märklin.
A set of 6 Märklin coasters.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 46 cmEstimate: € 5 / 10