#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
#240
Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 178 cmEstimate: € 100/120 -
#180Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#247
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
#67
Een vermoedelijke brok ambersteen.
A chunk of (probable) amber stone.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. H: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#159
Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
#2
#237
Een kleine nest of tables.
#254
#182
Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h95cm x b42cmEstimate: € 30/40