Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
18 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.
18 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.

18 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.

18 médailles diverses, relatives à l'élevage, en particulier à l'élevage de chevaux. Début XXème siècle. Principalement en argent.
SKU: 0202210445.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #445
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #288
    Val St. Lambert

    Een cilindervaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase cylindrique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #425

    Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.

    Une pièce en or de 10 francs français. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #427

    Een antieke houten zittende Boeddha.

    Un ancien Bouddha assis en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #604

    “Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #243
    Christiaan Huygens

    Een recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.

    Une horloge de table néerlandaise récente. Clé manquante.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48

    “Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.

    Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #57

    Drie bolle vazen van Booms glas en Verrerie du Centre (Hoedeng-Goegnies) met handgeschilderde decors.

    Trois vases en verre de Boom sphériques avec des décors peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #93

    Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.

    Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm; h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #439
    F***

    “Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Portrait d'une femme africaine . Pastel sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #322

    Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.

    Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More