• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamelijk brutogewicht van 410 gram.

18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
Dim. 410 gram
SKU: 2511250143.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 200 / 250

  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #579

    Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.

    A silver-plated chafing dish. Marked Wilcox International Silver Co. 2775.
    Dim. Hoogte 24, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    ‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.

    'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.
    Dim. H 27, B 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een lot van 3 zilveren boompjes, gemerkt 800, gecombineerd met mineralen.

    A lot of 3 silver trees, marked 800, combined with minerals.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in etui van verguld zilver. Gemerkt Dupont de Paris, 925.

    A Dupont ballpoint pen in a case of gilded silver. Marked Dupont de Paris, 925.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #117

    Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram

    A varied lot of 3 silver items consisting of: a sauce boat, English hallmarks, Birmingham 1915, a pineapple marked 800 fb, and a shaker lid with Minerva hallmark. 235 grams.
    Dim. h 9 cm (ananas)
    Estimate: € 160 / 220
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #235

    Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.

    A set of 12 silver shot glasses, French hallmarked: Minerva and uppercase letters LN with a small tree between the letters. 85 grams. Dented.
    Dim. h 4 x Ø 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150

  • #297
    Toussaint - Langenscheidt

    “Sachs-Villatte Enzyklopädisches Französisch-Deutsch”, 1883.

    "Sachs-Villatte Encyclopedic French-German”, 1883.
    Dim. 7 x 26.5 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #66

    Een bentwood schommelstoel in de stijl van Thonet. Niet gemerkt.

    A bentwood rocking chair in the style of Thonet. Unmarked.
    Dim. 110 x 55 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 56,60 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Twee gepolychromeerde houten armstoelen met gobelin bekleding in Louis XV stijl.

    Two polychrome wooden armchairs with tapestry upholstery in Louis XV style.
    Dim. 101 x 65 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.

    A hand-knotted carpet, wool and silk.
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #38

    Een gevarieerd lot van 6 olie- en azijn setjes, verzilverd metaal, glas en kristal.

    A varied lot of 6 oil and vinegar sets, silver-plated metal, glass, and crystal.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.

    A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #90

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 2,22 ct. D-E VVS-VS1.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling 2.22 ct. D-E color, VVS-VS1 clarity.
    Dim. 8,46 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #531

    Een koperen schroef van een middelgroot schip met verscheidene nummers en stempels.

    A copper screw from a medium-sized ship with various numbers and stamps.
    Dim. h 16 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    ‘Straatbeeld in Parijs’, een olieverfstudie op papier, met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Street scene in Paris', an oil paint study on paper, with palette knife. Indecipherably signed.
    Dim. 43/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #42

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrammeerd J.B.

    "Church interior," a painting, oil on panel, monogrammed J.B.
    Dim. 25 x 17.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with diamonds weighing a total of 2.22 ct. D-E VVS-VS1.
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2300 / 2500

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00