#415Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#182Barolo D.O.C. Fratelli Oddero, La Morra M.O. 1976 aantal: 1 bt
No longer available -
#289Ch. Tour Bellegrave A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 3 bt
No longer available -
#319Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#233Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#293Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#133Lot witte champagne
aantal: 4
Champagne Carte d’Or brut
Moutardier, Le Breuil M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Millésimé
Serge Raffin, Ludes M.O. 2002 aantal: 1 bt
Champagne Brut
Laurent-Perrier, Tours-sur-Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut
aantal: 1 hbt
No longer available -
#102Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur - fûts de chêne
M.C. 1999 aantal: 5 bt
M.C. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 1 bt
M.C. 2000 aantal: 2 bt
Ch. Vieux Roland A.C. Bordeaux
M.C. 2000 aantal: 2 bt
Ch. Cap d’Or A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. 2004 aantal: 1 bt
Bordeaux Propriété A.C. (..)
No longer available -
#196Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#396Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt