#262Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#112Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#88Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2015 aantal: 3 bt
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2015 aantal: 5 bt
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#45Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Rioja Reserva D.O.C. Rioja Marquès de Riscal, Elciego M.O. 2015 aantal: 1 bt
Rioja Reserva D.O.C. Rioja Marquès de Riscal, Elciego M.O. 2016 aantal: 1 bt
Oenoteca Merlot Reserva Speciala Vin Vechi Vincon Vrancea, Romania M.O. 1998 aantal: 1 bt
Vino Nebbiolo d’Alba D.O.C. Conte della Cremosina, Castello di Barbaresco M.O. 1969 aantal: 1 bt
Chianti Classico D.O.C. Isole e Olena, Barberino Val d’Elsa M.O. 1998 aantal: 1 bt
Bar(..)
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#160Lot wijn
aantal: 12 bt Slechte staat, lage niveaus
Sancerre A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
aantal: 3 bt
Entre-2-Mers A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1972 aantal: 6 bt
Ch. Larrivaux A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois
1971 aantal: 3 bt