“2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.
Nico Vrielink
Period: °1958

"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
Dim. 61 x 82 cm
SKU: 1712240082.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 100 / 150

  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202

    Een verguld houten spiegel.

    A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.
    Dim. 170 x 90 cm cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #217

    Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.

    A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.
    Estimate: € 100 / 200
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #186
    Sanderus

    “Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.

    "Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.
    Dim. 6,5 x 50 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Een eikenhouten vitrinekast met afgeronde kanten en een geslepen glazen deur, 11 glazen leggers.

    An oak display cabinet with rounded edges and a beveled glass door, 11 glass shelves.
    Dim. 195 x 96 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #185

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00