#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
"Interior with grandmother", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilded frame, both signed J.C. Verburgh.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Steiff, GermanyEen beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.
A bear, Steiff club edition 2008, no. 420955, brown.No longer availableDim. l 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#440Een lot van 2 zakhorloges bestaande uit een Hebdomas 8 jours met verzilverde kast en een Chronometre IAXA.
A lot of 2 pocket watches consisting of a Hebdomas 8 jours with a silver-plated case and a Chronometre IAXA.No longer availableDim. Ø 5.2 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een groot slangenvel van een Python.
#308Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.
A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.No longer availableDim. h 34.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80