“2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.
Nico Vrielink
Period: °1958

"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
Dim. 61 x 82 cm
SKU: 1712240082.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 100 / 150

  • #241
    Olympus

    Een vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.

    A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.
    Estimate: € 150 / 250
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184

    Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.

    A pair of terracotta Bamoun pipe heads, Cameroon.
    Dim. 22 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #418

    “Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.

    "Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98

    Pontiac eagle hood ornament, een verchroomd metalen radiatordop, 1932.

    Pontiac eagle hood ornament, a chrome-plated metal radiator cap, 1932.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #372

    Een kunstfoto, detail van een Alfa Romeo Spider, onleesbaar gesigneerd en genummerd 28/100.

    A fine art photograph, detail of an Alfa Romeo Spider, signed illegibly and numbered 28/100.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00