• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.
Nico Vrielink
Period: °1958

"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
Dim. 61 x 82 cm
SKU: 1712240082.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 100 / 150

  • #376

    Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.

    A carpet, from India.
    Dim. 137x75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #395

    Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.

    A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.
    Dim. 103 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #321

    Estimate: € 60 / 70
  • #616

    Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.

    A row of vintage cinema chairs in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some from the Antwerp venue De Roma. Upholstery showing wear.
    Dim. 93 x 230 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #690
    Roskopf

    Een lot van 2 verzilverde zakhorloges, Roskopf patent, beide met horlogeketting.

    A lot of 2 silver-plated pocket watches, Roskopf patent, both with watch chain.
    Dim. Ø 5.3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519

    Een sac-à-perles luchter van kristal.

    A crystal sac-à-perles chandelier.
    Estimate: € 100 / 150
  • #204

    Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.

    A 12-piece cutlery set, consisiting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with bone handles.
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Pastel Ceramica

    Een lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.

    A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00