“2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.
Nico Vrielink
Period: °1958

"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
Dim. 61 x 82 cm
SKU: 1712240082.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 100 / 150

  • #150

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds weighing approximately 0.60 ct. in total, and a pearl.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #339

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Alfons II Van Beurden
    Period: 1878-1961

    “Oeverlandschap met bootjes en molen”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Rural landscape with boats and windmill." A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #66

    Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.

    A standing lamp with a heavily decorated solid copper base.
    Dim. h 169 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #555
    Gamages London

    “Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #501

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuurtjes van een vogel en vis. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with sculpted figures of a bird and fish. Peru.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00