#541Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#528Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#202Een verguld houten spiegel.
A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.No longer availableDim. 170 x 90 cm cmEstimate: € 240 / 260 -
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
#452Zdeněk Sklenář“Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.
"Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.No longer availableDim. 17 x 18 cmEstimate: € 220 / 340 -
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#186Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#575een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#185Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 300 / 400 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120