#604“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
#409“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#240Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 3,64 gEstimate: € 550 / 650 -
#605Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
#412Armand Jamar“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
#217Een aardewerken jardinière op voet, met floraal decor, deels in reliëf. Fin de siècle. Barst in de zuil, kleine letsels.
Jardinière sur colonne en faïence à décor floral, partiellement en relief. Fin de siècle. Fissure dans la colonne, petits dégâts.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 150 / 250 -
#450Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#5Een ring en twee broches van zilver bezet met amethist en markasiet.
Une bague et deux broches en argent serties d'améthyste et de marcassite.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 40 / 80