Other lots in this auction
-
#257Een compositie met een opgezette vechtende mangoest en cobra. Slijtage aan de buik van de cobra.
Une composition avec une mangouste de combat et un cobra en peluche. Usure sur le ventre du cobra.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#91“Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.
La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.
Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#412Armand Jamar“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
L'enfer . Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#3601 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.
1 remarquable set de soins en métal laqué noir à motifs dorés, comprenant une montre, un porte-rouge à lèvres, une boîte à poudre, un set de manucure et un kit de couture. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#498Een theedoosje van been en schildpad.
Un plat de service à thé avec os et tortues.No longer availableDim. 17 x 17 x 11 cmEstimate: € 300 / 320 -
#561Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.
Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4801 gouden munt van 100 zaire. “Conservation”. Au 900/1000. Zaire 1975. Recto: Moboetoe, verso: luipaard. Zeer kleine oplage.
1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 4000 -
#438Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een armband en twee gesculpteerde slagtanden.
Un lot d'ivoire africain, composé d'un bracelet et de deux défenses sculptées.No longer availableDim. l: 29 & 83 cm; Ø: 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22“Vrouw met parasol”. Reproductie op doek naar Monet.
Femme au parasol . Reproduction sur toile d'après Monet.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 20 / 40 -
#331Daum, FranceEen lange siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60 / 80


