2 verzilverde terrines waarvan 1 met deksel.

2 silver-plated tureens, one with lid.
Online only
Dim. Ø 27.5 en Ø23 cm
SKU: 2804250093.
Category: Verzilverd servies.
Auction day: 28 April 2025 22:00
Catalogue #93
Estimate: € 25 / 40

  • #129

    Abstracte lithografie, gedrukt in het Frans Masereelcentrum voor grafiek te Kasterlee. Onleesbaar gesigneerd en voorzien van een droogstempel.

    Abstract lithograph, printed at the Frans Masereel Centre for Graphics in Kasterlee. Signed illegibly and stamped with a dry seal.
    Online only
    Dim. 45/67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #15

    Een gevarieerd lot bestaande uit een lampetkom met bijhorende beschadigde kan gemerkt Keramis, 2 witte terrines, een bierpul, een Hutschenreuther bord en een kleine terrine in de vorm van een haan.

    A varied lot consisting of a wash basin with matching damaged jug marked Keramis, 2 white tureens, a beer mug, a Hutschenreuther plate, and a small tureen in the shape of a rooster.
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #24
    Murano

    Een groep van 2 zwaluwen, roze en kleurloos Muranoglas.

    A set of 2 swallows, pink and colorless Murano glass.
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #117

    Een lot massief zilver en verzilverd metaal w.o. een fotolijstje met Nederlandse keur, een reeks plaatsnummer (niet compleet), stoppen, handvaten, zoutvat met kristal, voet met Nederlandse keur, een specerijenhouder met kristal (één bakje manco), een taartschep, een dessertbestek (800/1000), een grote rechthoekige plateau van verzilverd metaal met gegraveerd wapen van de familie Cartuyvels. E.a.

    A lot of solid silver and silver-plated items including a photo frame with Dutch hallmarks, a series of place numbers (not complete), stoppers, handles, a salt cellar with crystal, base with Dutch hallmarks, a spice holder with crystal (one missing container), a cake server, a dessert cutlery set (800/1000), a large rectangular silver-plated tray with engraved coat of arms of the Cartuyvels family, and others.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Draagriem voor jachtpatronen in leder.

    Shoulder strap for hunting cartridges in leather.
    Online only
    Dim. Lengte 128 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #132
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Bloemenmarkt - Lokeren”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 14/30.

    "Flower Market - Lokeren", an etching on paper, signed outside the plate by Romain Malfliet and numbered 14/30.
    Online only
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #164
    Josephine Van Looy
    Period: 1945 - ....

    “Aangedampt raamzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Van Looy.

    "Foggy window view", a painting, oil on canvas, signed J. Van Looy.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #104

    Lot van 2 kunststof bordjes met als thema Expo 58.

    Lot of 2 plastic signs with the theme Expo 58.
    Online only
    Dim. Ø25 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #178

    Zwaan, goudkleurig metalen beeldje.

    Swan, golden metal figurine.
    Online only
    Dim. Hoogte 17.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #177

    Boeddhahoofdje in zeepsteen. Gepatineerd in rood en bruintinten.

    Buddha head in soapstone. Patinated in red and brown tones.
    Online only
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #60
    Quimper, Perignem, Deruta

    Drie porseleinen borden respectievelijk gemerkt: Perignem, Deruta en Quimper.

    Three porcelain plates respectively marked: Perignem, Deruta, and Quimper.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #135

    Landschapje met meanderende beek en kerk. Olieverf op paneel. Linksonder getekend; Keteleer.

    Landscape with meandering stream and church. Oil on panel. Signed lower left; Keteleer.
    Online only
    Dim. 37/46 cm
    Estimate: € 25 / 40

Online-Only Varia 28 April 2025

Op Maandag 28 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday April 28, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

28 April 2025 22:00