Other lots in this auction
-
#562Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300 / 400 -
#637Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 178 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en een centrale parel. (er ontbreken twee kleine steentjes).
Une broche en or jaune 18 carats sertie de diamants sertis sur argent d'un poids combiné de + - 2,50 ct. Et une perle centrale. (Il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#694Sulac (Lucien Calus)“Marine”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Marine”. Pastel sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 50 / 100 -
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Goebel, Germany“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.
Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.No longer availableDim. h: 10 & 8,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#533“Man met mand”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au panier . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#447Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
Un lot de trois pichets en terre cuite différents.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450 / 600 -
#560Een geelgouden camée 18 K met een meisjesprofiel. Te dragen als speld of als hanger.
Un camée en or jaune 18 carats avec un profil de fille. Peut être porté en épingle ou en pendentif.No longer availableDim. 2,7 gEstimate: € 90 / 100


