#118Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
#606Een messing paraplustandaard met elementen verwijzend naar de jacht.
#108Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 140 / 180 -
#240IrisaEen zilveren art-deco zakhorloge met Duitse keuren.
A silver art-deco pocket watch with German hallmarks.No longer availableDim. Ø 5 cm, 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#403Een bronzen tas met figuren, kralen en schelpen, Benin, Nigeria.
#626Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.
#541Een tafellamp met kunststoffen groep en glazen blakers gemerkt Art France. 2 vingers afgebroken maar erbij.
#152Jef Van Tuerenhout‘Staand naakt met paarse hoed’, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, XII/XIX.
‘Standing Nude with Purple Hat’, a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, XII/XIX.No longer availableDim. 75/50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#81Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.
'Japanese mythological figure', drawing in mixed media on paper. Not signed.No longer availableDim. 100/49 cmEstimate: € 80 / 120