#354Leighton“Lover’s Shelter.” Foto Print.
“Lover's Shelter.” Photo Print.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#277Laeremans“Ons dagelijks brood”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd “Laeremans”.
"Our daily bread". A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom "Laeremans".No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25cmEstimate: € 100 / 120 -
#439M. Verkoeyen“Naakstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#381H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#44Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
#284C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Lagune." Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51‘Gesluierd in het rood’, olieverf op doek gesigneerd Frans Hilys.
‘Veiled in Red’, oil on canvas signed by Frans Hilys.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#405A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#312BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#227Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#162Baele‘Deer in motion’, print op papier, draagt de naam C. Baele.
#137“Portretten”. Een paar ovaal houten kaders met prints op papier.
"Portraits". A pair of oval wooden frames with prints on paper.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 46cmEstimate: € 20 / 40