#320“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
"The Riding Artilleryman and his parents." A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 60cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
#276Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
"Starr .44 Percussion revolver 1876". A painting, watercolor on paper, signed "Laeremans".No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#321“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Langgevelhoeve". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#208A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#392“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#140“Midden-Europees stadszicht op vergulde basis.” Gemengde techniek op paneel.
"Central European city view on a gilded base." Mixed media on panel.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.