#357Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
#518Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691Twee documentatieboeken:- “Living marble. Belgian sculptors 1800 - 1930”. Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Brussel, 2017. Genummerd exemplaar.- “Azulejos”. Uitgave naar aanleiding van Europalia 1991.
Deux livres de documentation: - Marbre vivant. Sculpteurs belges 1800 - 1930 . Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Bruxelles, 2017. Exemplaire numéroté. - Azulejos . Publication pour Europalia 1991.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#393“Houtbewerker”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#33Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#152“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
#94L. Douven“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Compositions”. Aquarelle et gouache sur papier. Tous deux signées et datées ‘74 et ‘75 respectivement.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100 / 150