#506Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.
#653Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten beelden, waarbij één met ijzeren bel.
#417Een lot Aziatische voorwerpen, bestaande uit een gedreven messingen masker en kroon op staander, een gebeeldhouwd stenen beeldje en een kleine gong.
Lot d'artefacts asiatiques, composés d'un masque en laiton ciselé et d'une couronne sur pied, d'une statue en pierre sculptée et d'un petit gong.No longer availableDim. h: 23 - 36 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#668Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.
#261Een art nouveau vaas van meerkleurig aardewerk.
#80Een paar witgouden oorbellen in de vorm van hartjes 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,78 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de coeurs sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,78 ct.No longer availableDim. 4,62 gEstimate: € 450 / 550 -
#633Twee Afrikaanse vrouwenbeelden van brons.
Cinq albums chromo: - Trois albums sur la géographie, édités par Chocolate Jacques. - Deux albums sur le folklore belge, édités par Côte-d’or.No longer availableEstimate: € 20 / 30