Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
6 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent.  USA 1984. In luxe-etui.
6 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent.  USA 1984. In luxe-etui.
6 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent.  USA 1984. In luxe-etui.

6 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent. USA 1984. In luxe-etui.

6 pièces Set de collection Olympiques de 1 dollar en argent à 1 cent. USA 1984. Dans un coffret de luxe.
SKU: 0202210675.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #675
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #341

    Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

    Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm; Ø: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292
    Tork

    “Kleine Kuifje en Bobbie”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.

    Petit Tintin et Milou. Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la plaque. Hors commerce.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #609
    Dyckmans

    “Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #506

    Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.

    Un tapis en laine roumain (?) Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 368 x 268 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183

    Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #670

    12 diverse zilveren en andere munten. O.m. 1 peso (Ag 900/1000) 1933 en 1953. Cuba.

    12 pièces diverses en argent et autres. Y compris 1 peso (Ag 900/1000) 1933 et 1953. Cuba.
    No longer available
    Dim. 118,60 g brut.
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.

    Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #594

    Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.

    Paire de dessins persans sur papier avec texte au verso.
    No longer available
    Dim. 19 x 10 & 15 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #636

    Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.

    Un tapis en laine iranienne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 174 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.

    Un masque africain en bois recouvert de cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #76

    Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 180 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More