#576Een ceremonieel Afrikaans houten beeld in de vorm van een dier.
#607Een bronzen varken met bel. Aziatisch werk.
#330Twee 18 K witgouden ringen waarvan één zonder steen en één met fantasiestenen.
#687Ronde wijnkoeler van gedreven rood koper in Vlaamse renaissancestijl.
#62530 zilveren munten van 50 en 25 Schilling. Ag 900/1000. Oostenrijk, diverse jaren. In etui.
#463Een modern houten kunstwerk op granieten sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bois sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#228MiloEen bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
#34E. Segers“Landschap met knotwilgen”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Paysage aux saules”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#543Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.
Un bracelet en or rose 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 2,02 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#22“Vrouw met parasol”. Reproductie op doek naar Monet.
Femme au parasol . Reproduction sur toile d'après Monet.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 20 / 40