#63Val St. LambertEen vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151Een bronzen siervaas met een hoogreliëfdecor van een hagedis die jaagt op een vlinder. Onderaan gemerkt “Fonderie National des Bronzes, Bruxelles”.
Un vase décoratif en bronze à décor en haut relief d'un lézard chassant un papillon. Marqué en bas: Fonderie National des BronzesNo longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#27Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.
Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.No longer availableDim. l: 45 - 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69523 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
#243Christiaan HuygensEen recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.
Une horloge de table néerlandaise récente. Clé manquante.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
#152“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait d'homme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#574Sulac (Lucien Calus)“Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#679Een paar getorste messingen kandelaars.
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 2900 / 3200