#361Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#137Een XIXe eeuwse tastevin met ingewerkt muntstuk van koning Louis Philippe uit 1831 in de bodem.
Un tastevin du XIXème siècle avec une pièce de 5 francs du roi Louis Philippe de 1831 incrustée dans le fond.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
Jardinière en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs et de lyres.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419Suzanne ThienpontPeriod: 1905 - 2003“Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 75 / 100 -
#150Een witgouden halssnoer 18 K bezet met drie parels en met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct.
#626Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
#604“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Scalaire . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 44 cmEstimate: € 50 / 100