Une broche en or jaune 18 carats avec un diamant taille ancienne en argent, sertie d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et une opale centrale. (Fissurée).No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 100 / 120 -
#467
Een lot van drie langgerekte Masaïmannen van brons.
#686
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
#325
Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
#168Delvaux
Een kleine handtas van taupe leder.
Un petit sac à main en cuir taupe.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#701
Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.
No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#3
Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
#639
Een wit aardewerken jardinière in de vorm van een liggende kameel.
#624
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
#527
Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 140 -
#178Guérin
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240