#159Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#209Stephen Kaye“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#151Een bronzen siervaas met een hoogreliëfdecor van een hagedis die jaagt op een vlinder. Onderaan gemerkt “Fonderie National des Bronzes, Bruxelles”.
Un vase décoratif en bronze à décor en haut relief d'un lézard chassant un papillon. Marqué en bas: Fonderie National des BronzesNo longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#56Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.
#4051 gouden munt van 20 Qirsh met beeldenaar van Farouk I. Au 875/1000. Egypte, omstr. 1938. Gezet in een herenring (Au 18 K).
#497Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#335SwarovskiEen halssnoer van wit metaal bezet met geslepen kristal. In oorspronkelijke doos en met certificaat.
Un collier en métal blanc serti de cristal taillé. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#464André GoezuPeriod: °1939“Ruiters” & “Muziekkamer”. Een ets en een zeefdruk. De eerste buiten de plaat gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80