#283GuérinEen platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#52Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
#83Een paar gesculpteerd houten engelenkopjes met sporen van verguldsel.
Une paire de têtes d'ange en bois sculpté avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#434“Hond met bloem”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘AM’.
Chien avec fleur . Huile sur toile. Monogrammée AM .No longer availableDim. 51 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#89“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 5000 -
#582“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisiblement signé et daté 1973.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40 / 60