Other lots in this auction
-
#686Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
Sculpture africaine en bois. Bras restauré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#559Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#519Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Nightlife”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Met begeleidend boek.
Nightlife . Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 240 / 280 -
#182Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#62012 diverse zilveren munten van 100, 50 en 25 Schilling. Verschillende gehaltes. Oostenrijk, jaren zeventig. In etui.
12 pièces en argent de 100, 50 et 25 schillings. Différentes titres. Autriche, années 1970. Dans un étui.No longer availableDim. 132,63 gEstimate: € 50 / 100 -
#440Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.
Un collier de perles avec un fermoir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#325Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#233“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#578Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.
Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#155Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 200 / 240


