#449Paul SzternfeldPeriod: °1939“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
Borinage 1985 . Une photo. Signée.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#259Een majolica lampenvoet.
#73“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
Menina . Buste de jeune fille en terre cuite. D'après une œuvre de Gaston Herbemont. Avec cachet de maître au dos. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#491Een bronzen paardje naar voorbeeld uit de T’angperiode.
#451Een etnisch bronzen beeld.
#511Een zittende voorstelling van de god Ganesh van brons. (hol)
Une représentation en bronze assise du dieu Ganesh. (Creux)No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#152“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait d'homme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
#28Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#492Sulac (Lucien Calus)“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#175Een 18 K witgouden hanger bezet met een aquamarijn van +- 2,5 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti d'une aigue-marine de + - 2,5 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 180 / 250