Similar lots by type
-
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#158Een driedelig art deco klokstel van meersoortig marmer met een hondje van zamak. Restauratie en beschadiging aan een casolette.
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#160Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121P. Smets“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#276A. Decroos“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#220“Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118Val Saint LambertEen kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#112Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25 / 30 -
#77“Biddende handen”. Een gedreven koperen reliëf. Gemonogrammeerd.
“Mains qui prient”. Un relief en cuivre martelé. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#298Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyDim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
Vase rond en faïence à glaçure colorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#101Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 35 cmEstimate: € 50 / 80

