Similar lots by type
-
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 24 x30 cmEstimate: € 120/200 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#203Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#33
“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 24 cmEstimate: € 45/60 -
#77Francis Busschots
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 20/25 -
#75
“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30/40 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#293L. Duquenne
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#199
Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een 3000Q 2500 startersset, een 50545 doos met baanstukken, 51554 steunpeilers en een catalogus 1971 - 1972
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 35/50 -
#48
“Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#290J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#54Jos Bogaerts
“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#284A. Polfliet
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#288Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 165.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#137
Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.
Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#190W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/30 -
#177Capodimonte
“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 35/40 -
#6
Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#96A. Lepere
“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#30
Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van opschriften. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#2
Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40/60