“Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, op zijde.

“At the Mogul Court” & “Elephant”. Two Indian drawings, on silk.
Online only
Dim. 20x15 cm 30x24 cm 33x23 cm
SKU: 2707250146.
Category: Papier.
Auction day: 28 July 2025 20:00
Catalogue #146
Estimate: € 200 / 220

  • #252
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Een man in een roeiboot’, monochrome ets. Getekend E. Yoors.

    'A man in a rowboat', monochrome etching. Signed E. Yoors.
    Online only
    Dim. 25/32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #236
    Jan Waterschoot
    Period: 1892-1968

    “Sleutelstraat”. Een tekening op papier. Gesigneerd en d.d. 1927.

    "Key Street". A drawing on paper. Signed.
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #204
    Anita Claassens

    Een set van twee genummerde reproducties naar het werk van Anita Claassens.

    A set of two numbered reproductions of the work of Anita Claassens.
    Online only
    Dim. 39/29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #260

    Een 18e eeuwse gravure van een koninklijke praalwagen. Ingekaderd zonder glas.

    An 18th-century engraving of a royal ceremonial carriage. Framed without glass.
    Online only
    Dim. 36/74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #209

    Een lot van 7 kaders met religieus onderwerp bestaande uit gravures en enkele prints.

    A lot of 7 frames with religious subject matter consisting of engravings and some prints.
    Online only
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #251

    ‘Twee Papegaaien’, tekening in gemengde techniek. Getekend; Ghislaine Van Strydonck, 1977.

    'Two Parrots', drawing in mixed media. Signed; Ghislaine Van Strydonck, 1977.
    Online only
    Dim. 68/48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #218
    Robert Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Duinenzicht’, aquarel op papier. Getekend; R. Defrenne.

    'Duinenzicht', watercolor on paper. Signed by R. Defrenne.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #188
    Gustaaf Crommelynck
    Period: 1883-1961

    Somber winterlandschap. Monochrome lithografie, getekend G. Crommelynck.

    Dark winter landscape. Monochrome lithograph, signed G. Crommelynck.
    Online only
    Dim. 40/55 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #258
    Michele Telari

    ‘New York - Fluo’, acryl op papier. Getekend; M. Telari. Met certificaat.

    'New York - Fluo', acrylic on paper. Signed; M. Telari. With certificate.
    Online only
    Dim. 40/31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212
    Anita Claassens

    Portrettekening, getekend; Anita Claassens.

    Portrait drawing, signed; Anita Claassens.
    Online only
    Dim. 52/38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214

    ‘Elzenborn’. Aquarel, gemonogrammeerd WB, ‘72.

    'Elzenborn'. Watercolor, monogrammed WB, '72.
    Online only
    Dim. 29/44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #179
    Roger Hebbelinck

    ‘Dorpszicht’. Kleurenets/aquatint, getekend; R. Hebbelinck. Nr. 275 uit een oplage van 350 exemplaren.

    ‘Village View’. Color etching/aquatint, signed; R. Hebbelinck. Number 275 from an edition of 350 copies.
    Online only
    Dim. 33/42 cm
  • #269
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Markt (regen)’ en ‘St. Niklaasplaats’. Een set van twee monochrome etsen, getekend; Rom. Malfliet.

    ‘Market (rain)’ and ‘St. Niklaas Square’. A set of two monochrome etchings, signed; Rom. Malfliet.
    Online only
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Carolus Moromeus’, ets. Getekend buiten de plaat; Rom Malfliet. Nr 61 uit een oplage van 100.

    ‘Carolus Moromeus’, etc. Signed outside the plate; Rom Malfliet. Number 61 out of an edition of 100.
    Online only
    Dim. 40/29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #197

    Winterzicht. Monochrome ets/aquatint. Onleesbaar getekend.

    Winter view. Monochrome etching/aquatint. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 35/19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #169

    Een lot van vier 18e eeuwse botanische kopergravures met aquarel ingekleurd.

    A lot of four 18th-century botanical copper engravings, handpainted with watercolour.
    Online only
    Dim. 39/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    ‘Hippocrate, Les gens de medecine’, een monochrome lithografie met de Griekse wijsgeer tussen zijn medisch materiaal. Draagt een monogram; H. D.

    'Hippocrate, Les gens de medecine', a monochrome lithograph featuring the Greek philosopher amidst his medical tools. Bears a monogram; H. D.
    Online only
    Dim. 37/31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #259

    ‘Portret van een man met bruine strik’, potlood en krijt op papier. Onleesbaar getekend. In goudkleurige ovalen kader.

    'Portrait of a man with a brown bow tie', pencil and chalk on paper. Signed illegibly. In a gold oval frame.
    Online only
    Dim. 38/28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Zicht op de schelde’, ets. Getekend binnen en buiten de plaat; R. Malfliet. Nr. 65 uit een oplage van 100.

    'View of the Scheldt', etching. Signed within and outside the plate; R. Malfliet. Number 65 out of an edition of 100.
    Online only
    Dim. 40/70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268

    ‘Nudo Femminile’, bewerkte herdruk van een fotonegatief uit de jaren 20 van vorige eeuw. Door Farabolafoto, Milaan.

    'Nude Female', edited reprint of a photo negative from the 1920s. By Farabolafoto, Milan.
    Online only
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278
    Nina lov3

    ‘Miracle of tomorrow’, glycee op papier. Met droogstempel en certificaat. Nina Lov3 voor Utopia studios.

    'Miracle of Tomorrow', giclee on paper. With embossing and certificate. By Nina Lov3 for Utopia Studios.
    Online only
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #228

    “Danserers”. Een tekening op papier, geplakt op paneel. Met opschrift onduidelijk.

    "Dancers". A drawing on paper, glued to panel. With unclear inscription.
    Online only
    Dim. 27 x 20cm
  • #180

    ‘Stadszicht’. Monochrome ets/aquatint. Onleesbaar getekend buiten de plaat.

    ‘City view’. Monochrome etching/aquatint. Unsigned outside of the plate.
    Online only
    Dim. 25/30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189

    Lot van 2 portrettekeningen. Getekend Paul Vaza ‘08.

    Lot of 2 portrait drawings. Signed by Paul Vaza '08.
    Online only
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #38
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Online only
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144

    “Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.

    "Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.
    Online only
    Dim. 16 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #164
    Maurice Wybe

    “Bruggetje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Bridge in the forest". Oil on canvas. Signed.
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een rijkelijk versierd goudkleurig kadertje met een binnenmaat van 17/27 cm.

    A richly decorated gold-colored frame with an inner size of 17/27 cm.
    Online only
    Dim. 17/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #205

    Een lot grafiek, waaronder een ex libris ‘Robert Heinemann’ en een ets van Pieter Colen ‘83, 16/250.

    A lot of graphics, including a bookplate 'Robert Heinemann' and an etching by Pieter Colen '83, 16/250.
    Online only
  • #203

    ‘Boerderij in de avondzon’, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Farmhouse in the evening sun', oil on canvas. Not signed.
    Online only
    Dim. 22/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28
    Fr. Luyckx

    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een lot van 6 kaders met Orîentaalse batik en een schildering met 7 figuren op ivorine.

    A lot of 6 frames with Oriental batik and a painting with 7 figures on ivorine.
    Online only
    Dim. 45 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #40

    “Stilleven met katjes”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Kitten". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Vincke

    “Alpenvallei in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Alpine Valley in Autumn". Oil on canvas. Signed.
    Online only
    Dim. 61 x 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    G. De La Garde

    Online only
    Dim. 110 x 125cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2
    Jef Peeters

    Polderlandschap met sloep onder de herfstzon. Olieverf op doek door Jef Peeters. Gesigneerd.

    Polder landscape with sloop under the autumn sun. Oil on canvas by Jef Peeters. Signed.
    Online only
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Schilderijen 28 juli 2025

28 July 2025 20:00