Other lots by Malfliet
-
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Bondgenotenlaan - Leuven”. Ets. Gesigneerd en genummerd 79/100 buiten de plaat.
“Bondgenotenlaan - Leuven”. Gravure. Signée et numérotée 79/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 26 x 32,5 cmEstimate: € 50/80 -
#24Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Drie gravures met voorstellingen van het Steen te Antwerpen, gesigneerd en genummerd 90/100 (22 x 38 cm, ruitje beschadigd), 2/50 (38 x 34 cm) en 81/100 (26 x 35 cm) buiten de plaat.
Trois gravures représentant le Steen à Anvers, signées et numérotées 90/100 (22 x 38 cm, vitre endommagée), 2/50 (38 x 34 cm) et 81/100 (26 x 35 cm) à l'extérieur de la plaque.No longer availableEstimate: € 50/60
Similar lots by type
-
#314Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948
“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40/60 -
#369Felicien Rops
“Derrière le Rideau” Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat. Met begeleidend boek.
“Derrière le Rideau”. Une eau-forte. Monogrammée dans la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 6,5 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#359Ferdinand GielePeriod: 1867 - 1929
Vijf etsen, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Oxford Magdalen College Cloisters”. 8/50. (29,5 x 17,5 cm)- “Oxford, New College”. 2/75. (28,5 x 20 cm)- “Gewelfde hal”. (10,5 x 16 cm)- “London, Westminster Abbey, Chapter House”. 28/50. (35 x 25 cm)- “Interieur Westminster Abbey (?)”. (35 x 25 cm)
Cinq eaux-fortes, toutes signées à l'extérieur de la plaque : - Oxford Magdalen College Cloisters. 8/50. (29,5 x 17,5 cm) - Oxford New College”. 2/75. (28,5 x 20 cm)- “Gewelfde hal”. (10,5 x 16 cm)- “London, Westminster Abbey, Chapter House”. 28/50. (35 x 25 cm)- “Intérieur Westminster Abbey (?)”. (35 x 25 cm)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#689
Een lot van vijf gravures:- “Winter op het Vlaams hoofd”. Jaak Gorus. Gesigneerd en genummerd 21/45 buiten de plaat. (12 x 16,5 cm)- Een vaantje. (19,5 x 32 cm)- “The Town Hall Antwerp”. XIX eeuw. Glas gebroken. (14 x 18,5 cm)- Fragment van een voorstelling van het Beleg van Antwerpen. (12,5 x 16 cm)- “Anvers, vue de la Tête de Flandres”. (14 x 20 cm).
Un lot de cinq gravures : - Hiver sur la tête flamande. Jaak Gorus. Signé et numéroté 21/45 hors de la planche. (12 x 16,5 cm) - Un fanion. ( 19,5 x 32 cm) - L'Hôtel de Ville d'Anvers XIXe siècle. Verre brisé (14 x 18,5 cm) - Fragment d'une représentation du Siège d'Anvers (12,5 x 16 cm) - Anvers, vue de la Tête de Flandres” (14 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#489
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#642
“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90/120 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960
“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#644Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Gypsy Gospel 1976”. Lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 29,5 x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#669Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.
Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981
Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#234Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Verger sous la neige”. Een kleurengravure naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Verger sous la neige. Une gravure en couleurs d'après une œuvre de Valerius de Saedeleer. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51,5 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#379
“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#682Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
“Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#412Victor VasarelyPeriod: 1906 -1997
“Gyemant”. Een zeefdruk. Edition du Griffon. Neuchatel, Suisse, 1974.
“Gyemant”. Une sérigraphie. Edition du Griffon. Neuchâtel, Suisse, 1974.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#662Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Oostende”. Een met pastel bijgewerkte ets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Ostende”. Une eau-forte mise à jour au pastel. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31,5 x 35,5 cmEstimate: € 35/45 -
#382
“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#479Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 140/180 -
#299
Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#163
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700/1900 -
#4
Een lot varia, bestaande uit vijf verschillende kruisbeelden, waarbij een gebeeldhouwd houten, een messingen en twee met verzilverde Corpus, een messingen model van de Dom van Keulen, een verzilverde Christus met het kruis, een reproductie van een icoon en een messingen jachthond.
Un lot d'objets divers, composé de cinq crucifix différents, dont un en bois sculpté, un en laiton et deux avec Corpus argenté, un modèle en laiton de la cathédrale de Cologne, un Christ argenté avec la croix, une reproduction d'une icône et un chien de chasse en laiton.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#23
‘Nimfen’. Mythische scene uit Saksisch porselein. Gemerkt en genummerd. Een herstelling aan één van de hoofden.
Nymphes. Scène mythique en porcelaine saxonne. Marquée et numérotée. Une réparation sur une des têtes.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#434
“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#3
Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45/65 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#87
“Amoretto met tamboerijn”. Een gepolychromeerd houten beeld. XIXe(?) eeuw.
Amoretto avec tambourin. Une statue en bois polychrome. XIXème (?) siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#395
Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/240 -
#195
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de deux diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un saphir central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 400/450 -
#100
Een 18 K witgouden ketting en hanger van wit goud op zilver uit de Belle Epoque, bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. peridot en parels.
Un collier et un pendentif en or blanc 18K en or blanc sur argent Belle Epoque, sertis de petits diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. péridot et perles.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 800/1000 -
#476
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 80/120 -
#384
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.
Nature morte florale. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120/200