#369Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.
"Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.No longer availableDim. 26.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Een massief zilveren bestek voor 12- personen in 3 koffers, bestaande uit 12 vorken, 12 lepels, 12 messen, 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 kleine lepels, 12 kleine vorken. Gemerkt 800‰.
#195Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400 -
#76Een mahoniehouten ladenkastje met 1 deur en 3 laden. Onderaan versierd met snijwerk.
A mahogany chest of drawers with 1 door and 3 drawers. Decorated with carvings at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#49Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Facade view”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#517Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#174Frans RosPeriod: 1883 - 1968“De Lierse Begijnhofkerk”. Olieverf op paneel. Voor- en achteraan gesigneerd Frans Ros.
"The Lier Beguinage Church". Oil on panel. Signed on the front and back by Frans Ros.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 150 / 200