Similar lots by type
-
#799Isidore Warnie“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#732G. Wagener“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#764L. Van Vosselen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#759Ch. Vermaillen (?)“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#794Jos Stockbroeckx“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#394De Backer“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs’. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#705Micheline Dumont“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#365Rob. Lombaerts“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80 / 120 -
#779“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 110 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 180 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#789J. Deman“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#709“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550 / 600 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#719G. Wagener“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#229An Van Lierde“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#269Hans Kitslaar“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#769Theo De Cooremeter“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 180
Other lots in this auction
-
#130D.R.G.M.Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350 / 450 -
#455Alain DelonEen vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#222Val St. LambertEen serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.
Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.No longer availableDim. H 11cmEstimate: € 100 / 120 -
#815Pop. Hoofdje van porselein. Gemerkt Halbig/ S&H/1079/ Germany/ 14. Beschadigde bruine slaapogen. Omstreeks 1900.
Poupée. Tête en porcelaine. Marque Halbig/S&H/1079/Germany/14. Yeux dormeurs bruns (dégâts). Vers 1900.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#493Een aardewerken bordje met blauw en wit Chinees decor. Delft, XVIIIde eeuw.
Petite assiette en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#814“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#697Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183CapodimonteEen arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#504Hoffbauer“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150

