#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120
#28Kurt Steiner Wallendorf - ThüringenPeriod: 1907-1970“Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.
"Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 100 -
#128DelvauxEen cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.
A cognac leather handbag with braided straps, marked Delvaux, model "Colette".No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 450 / 500 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
#173Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.
#295Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 217 tot en met 266. Ed. Standaard Uitgeverij. Goede staat. 50 exemplaren.
#637Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1983 en 1998. Nummers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. Evenals De Gekalibreerde Kwibus. 1981. 51 stuks goede staat.
Suske and Wiske. Red series. Standard Publisher between 1983 and 1998. Numbers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. As well as De Calibrated Kwibus. 1981. 51 pieces in good condition.No longer availableEstimate: € 50 / 55 -
#496BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60860.
#186Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#123Een bronzen beeld van een gezeten panter.
#363MitropaEen restaurantwagon 10571, made in Germany.
A restaurant carriage 10571, made in Germany.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#666Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
A richly decorated lamp base in alabaster and bronze parts including rams' heads and legs. There is minor damage to the onyx foot.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 150 / 250