#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80
#657MärklinEen lot van Märklin treinen bestaande uit, stoomlocomotief, wagon en kolenwagen, blik en metaal. Locomotief R12910, Wagon 18740, Kolenwagen 899.
A lot of Märklin trains consisting of a steam locomotive, wagon and coal wagon, tin and metal. Locomotive R12910, Wagon 18740, Coal Wagon 899.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#182Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#223Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Een Indonesisch modernistisch beeld van een naakte zittende vrouw.
#246Een mahoniehouten Commode met 6 laden.
A mahogany chest of drawers with 6 drawers.No longer availableDim. 120 x 124 x 59cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
#312‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#321Een stuk koraal met letsels.
A piece of coral with lesions.No longer availableDim. 24 x 29cmEstimate: € 40 / 60