#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
“Canal view in medieval town.” Watercolor on paper. Signed. Light tears at top left.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 120 / 200
#559Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#432Een Japanse houtsnede van een Kimono Ontwerp.
#339MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#253Bing & Grondahl“Muzikanten”. Een paar Deens porseleinen beeldjes, gemerkt B&G.
#201Een tafelklok met datum achteraan gemerkt W. Jackson, met 3 bellen, rijkelijk versierd.
#572BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 54501. Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 54501.No longer availableDim. 213 x 92cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Oju ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De audiëntie.” Japanse eind 19de eeuwse houtdruk op papier. Met Minamoto Yorimitsu.
“The Audience.” Japanese late 19th century woodcut on paper. With Minamoto Yorimitsu.No longer availableDim. (35 x 24) x 3Estimate: € 200 / 240 -
#388Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.
A crystal Val Saint Lambert vase with green in the mass.No longer availableDim. 28 x Ø20cmEstimate: € 60 / 80