#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
#87Niezoldi & KrämerPeriod: 1951Een Duitse filmcamera van Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R uit 1951. Bifocaal 8 mm. In lederen tas met toebehoren.
Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon
Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps
Size: 60 x 125 x 165
Weight: 1500g
A German film camera by Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R from 1951. Bifocal 8 mm. In leather bag with accessories. Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps Size: 60 x 125 x 165 Weight: 1500gNo longer availableDim. 16,5 x 12,5 x 6cmEstimate: € 150 / 200 -
#417Een Japans porseleinen Arita vaas, blauw wit, met verticale glooien in het reliëf en vogels in flora decor.
A Japanese porcelain Arita vase, blue and white, with vertical slopes in the relief and birds in a floral decor.No longer availableDim. 46 x Ø21cmEstimate: € 50 / 70 -
#19J.F. Leizelt‘Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam de Cote du Cingle’, een ingekleurde gravure door J.F. Leizelt.
#3Een oud Belgisch zwaard. Bijgevoegd twee stijgbeugels.
An old Belgian sword. Attached two stirrups.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#489Een Aziatisch houten beeld.
An Asian wooden statue.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#38Een paar plafonnières in gehamerd geel koper en geslepen kristallen coupes. Het elektrisch gedeelte ontbreekt.
A pair of ceiling lamps in hammered yellow copper and cut crystal sections. The electrical part is missing.No longer availableDim. h 18 x Ø37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#268Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.
A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. 55 x Ø13cmEstimate: € 100 / 150 -
#328Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.
A lot of 10 blue and white plates, Tournai. “A la mouche” decoartion. Consisting of 6 flat plates (1 with a large flake at the bottom), 2 deep plates, a larger plate and an oval dish. 19th century.No longer availableDim. 24 en 25 cmEstimate: € 50 / 55