Similar lots by type
-
#243
Een vintage porseleinen wijwatervaatje. Verso tekst “Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium”.
A vintage porcelain holy water stoop. On the back, the text reads "Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium". -
#16Henriot Quimper
Een lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
-
#93
Een lot van 6 stuks vintage aardewerk en porselein bestaande uit een zittende Mexicaan, een giraf, een vogeltje, een huislijk tafereel, een bord en een schaal.
A lot of 6 pieces of vintage earthenware and porcelain consisting of a seated Mexican figurine, a giraffe, a bird, a domestic scene, a plate, and a bowl. -
-
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
-
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
-
-
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired.
Other lots in this auction
-
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
#87
Een lot cameras bestaande uit: Agfa Iso Rapid, Canon Prima Zoom Mini, Agfamatic 2000 flash pocket, Kodak Instamatic 300. Toegevoegd zijn twee statieven (driepoot enj tafel-statief), en andere toebehoren.
Online onlyPlace a bid › -
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#85
Een vijfentwintigtal souvenirlepeltjes van verzilverd metaal en een Delts aardewerken potje en een Stein.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#217
Een lot van drie modelvoertuigen in originele verpakking, bestaande uit een Chevrolet Impala uit "Live and Let Die", een Tuk Tuk uit "Octopussy" en een politiewagen uit Blake & Mortimer. Gemaakt van metaal en kunststof. 20ste eeuw.
A lot of three model vehicles in original packaging, consisting of a Chevrolet Impala from "Live and Let Die," a Tuk Tuk from "Octopussy," and a police car from Blake & Mortimer. Made of metal and plastic. 20th century. -
#3
Een set van twee serveerbestekken met rijk versierde handvatten, in neobarok stijl. Eén set zilver de andere verzilverd. Onderaan gemerkt. 19de eeuw.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics.