Other lots in this auction
-
#205Zupo“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Jos Pas“De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#147Een lot van negen chromo-albums:- “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia.- “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama.Allen compleet en in goede staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#267Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#127Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#202Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#245Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#78Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#251“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#271Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#1Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

