#212Lot van zes diverse gravures:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie.- “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk.- “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd.- “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#217Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#225Fernand Comhaire“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Val St. LambertEen reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 10 / 15 -
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60