#247Hilde Hendrickx“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242A. Van den Dries“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Een vaas van Imariporselein.
#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#141Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#130Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#17Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#98Twaalf boeken, waarbij tien jaaroverzichten van 1991 tem 1999 en 2000 en “De 20ste eeuw” in twee delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#306“De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 21 cmEstimate: € 30 / 40