#168Etienne Bosch“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
No longer availableOnline onlyDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296L. Baguet“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#267Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#116Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#198Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.
Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#242A. Van den Dries“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#110Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70