Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Boch La Louvière

Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
Online only
Dim. H.17,5 cm
SKU: 0104190032.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #32
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #205
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203
    Jos Pas

    “De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.

    “Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #267

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #127

    Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #202
    Raoul Servais

    “Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.

    “Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #78

    Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #142

    Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.

    Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #251

    “Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #271

    Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More