Similar lots by type
-
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35 -
#266Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#293Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyDim. h:Estimate: € 20 / 30 -
#268Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35 / 45 -
#273Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#152Vierentwintig messen met benen heft.
Vingt-quatre couteaux avec manches en os.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#226Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 394 x 78 cmEstimate: € 10 / 15 -
#174Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#241Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#269Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyDim. 155 x 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#294Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyDim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#231Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#8Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#27E. Wynants“Portret van een meisje in het groen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Jurjen FonteinPeriod: °1949“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#233Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7 & 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#278“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#81Een antieke gravure naar Michelangelo, oorspronkelijk uit een boek.
Une gravure ancienne d’après Michel Ange, illustration d'un livre.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 24,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#12Een geciseleerd geelkoperen eetketeltje met deksel. Houten handvaten en handvat. Helemaal versierd met guirlandes, personages en kalligrafie. Op drie pootjes. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une marmite en laiton ciselé avec couvercle. Poignées en bois et poignée du couvercle. Entièrement décorée de guirlandes, de caractères et de calligraphie. Sur trois pieds. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Ernest ClaesTwaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#148Een lot van zeven Delftse huisjes van Bols en KLM.
Un lot de sept maisons de Delft par Bols et KLM.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30

