#9Een serie van 12 grote en 12 dessertmessen met benen heften, met verzilverd metalen versiering en met inox lemmers gemerkt Merckx Lier. We voegen er drie grote messen met een ander motief aan toe.
#299Twee art deco brievenhouders, waarbij één met marmeren basis en één met onyx.
Two Art Deco letter holders, one with a marble base and one with onyx.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#69Een lot kunstboeken.
A lot of art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#158Twee glazen kommetjes met vergulde rand en een bierpul van Kulmbacher.
#57Een metalen cilindervaasje, verguld met organisch detail in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A metal cylinder vase, gilded with organic detail in the relief. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x Ø7cmEstimate: € 25 / 50