Similar lots by type
-
#191Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#198E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#167Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#216“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 98Estimate: € 50 / 80 -
#194Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
An oval iron mirror decorated with acantus leaves all around.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#205Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.
"Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#189Een ovalen houten spiegel.
An oval wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181John Brosens“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#177Rik Tokkie“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#157M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#183“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#195Een ronde spiegel van hout.
A round mirror made of wood.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 35 / 45 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#173“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Berger“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Une série de trois photographies d'art encadrées.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54Leonard“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.
"Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#20L. Heyns“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Deux paysages". Aquarelle sur papier. L'un (20 x 27 cm) signée SV André, l'autre (27 x 40 cm) signée D. Toussaint et datée 1944.No longer availableOnline onlyDim. 27x20cm30x40cmEstimate: € 80 / 100 -
#64“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101Arthur HebberechtPeriod: 1891-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
"Vase à fleurs". Huile sur carton. Signé et daté 1939 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#18“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100

