Similar lots by type
-
#179Adèle Koekkoek“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#230F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244SarregueminesEen porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 28 x 47 cm -
#203Wilma“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Jan De BelderPeriod: °1953“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24,5 cm -
#294Jos Van Steen“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#200“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#287Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#180Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableOnline onlyDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#290J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Parmentier“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248V. Guffens“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185S. De Leener“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#187Adèle Koekkoek“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212E. Rofs“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#240Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 6 cm -
#286Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cm -
#190W. Gerlo“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#8Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#183Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Twee verschillende antieke kandelaars.
Deux chandeliers anciens différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 30 -
#6Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#7Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met blauw-wit bloemendecor en met messingen handvat.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc et anse en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#68Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105“Het laatste avondmaal”. Een fijn gebeeldhouwd houten groepje. Onderaan gedateerd ‘78.
"La dernière Cène". Un groupe en bois finement sculpté. Daté en bas '78.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 11 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100

