Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.
Dan Mortier

‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.

'Abstract landscape', oil on canvas. Signed Mortier Dan, '72.
Dim. 30/60 cm
SKU: 1612250192.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #192
Estimate: € 50 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #24
    A. Dekker

    ‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.

    'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 19.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.

    A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #80

    Een rode koortketting met hanger van 18 kt roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A red cord necklace with a pendant of 18 kt rose gold set with diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    No longer available
    Dim. hanger: 6,29 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #75

    Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.

    An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.
    No longer available
    Dim. speld: 4,23 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #199
    Victor Blom

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.

    'Fishing boats in the harbor', oil on panel. Signed V. Blom '58.
    No longer available
    Dim. 59/72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    No longer available
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een gepolychromeerde gesculpteerd houten Guanyin beeld.

    A polychrome carved wooden Guanyin statue.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    No longer available
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #270

    Een oranje koortketting met hanger van 18 kt roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een gefaceteerde granaat.

    An orange cord necklace with a pendant of 18 kt rose gold set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and a faceted garnet.
    No longer available
    Dim. hanger: 5,86 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #284
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    ‘De citadel’, een monochrome linosnede. Getekend binnen de plaat met monogram ‘JM’.

    'The citadel', a monochromatic linocut. Signed within the plate with monogram 'JM'.
    No longer available
    Dim. 41/32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70
    Etna

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. Een 18 kt geelgouden polshorloge. Zonder bandje.

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. An 18 kt yellow gold wristwatch. Without strap.
    No longer available
    Dim. 3,6/2,7 cm Bruto: 25 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More