#685Jean Ceelen“De film van mijn jeugd”. Een schilderij, mixed media op paneel. Gesigneerd onderaan “Jean Ceelen”, 1984.
#166Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#386Een lot van 3 Oosters handgeknoopte tapijtjes.
#235Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#220Een 18 karaats roze kleurige hanger bezet met kleine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en maansteentjes.
An 18 carat pink colored pendant set with small brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct and moonstones.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#368Een Chinees mini kastje met koper beslag.
A Chinese mini cabinet with copper fittings.No longer availableDim. 21 x 16 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#25TATRAPeriod: 1960Een lot van 4 vintage houten mid-century design stoelen met gestoffeerde zitting, in Expo’58 stijl door TATRA. Gebruikssporen.
#309“Het geluk komt morgen”. Een vintage filmposter.
“Het geluk komt morgen”. Vintage film poster.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#258Een metalen beeld van een koeienkop met koebel onderaan.
A metal sculpture of a cow's head with a cowbell at the bottom.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 80 / 120