Similar lots by type
-
#779Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#802Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#395SwarovskiEen ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#270Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 39,56 gEstimate: € 900 / 1200 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#295Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#809Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#280Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#263Twee verschillende pijpen.
Deux différentes pipes.No longer availableDim. l: 56 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600 / 400 -
#350Salvador Dali“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800 / 900 -
#305Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#30Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 100 / 150 -
#320Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#390Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#290Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110 / 150 -
#419Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#793Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#798Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#807Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#310Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#799Bignon à MontsurComtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#783Een rode en witte kunststoffen hanglamp.
Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#215Een antieke ring van 14 karaat wit goud en zilver Hollands gekeurd bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague ancienne en or blanc 14 ct et argent hollandais sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,10 ct et rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#329Gommaire Van Beveren“Biddende buizerd”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Buse priant”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
“Napoléon”. Statuette en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#770Een kleine gefineerde boekenkast met vier legplanken.
Bibliothèque en bois de placage à quatre tablettes.No longer availableDim. 183 x 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#363SarregueminesEen vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Marie-ElisePeriod: °1934“Stilleven met pompoen en appelen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1980.
“Nature morte aux citrouille et pommes”. Huile sur panneau. Signé. Daté 1980.No longer availableDim. 68 x 7! cmEstimate: € 200 / 240 -
#776KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 297 cmEstimate: € 200 / 240 -
#47Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.
Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#171“Meisje met kruik”. Een beeld van met brons bekleed gips. Herstelling aan de nek.
“Fille à la cruche”. Sculpture en plâtre bronzé. Réparation au cou.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452“Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.
“Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180 / 240 -
#700Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.
Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#69Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal en mahoniehout. We voegen er een verzilverde tafelspiegel aan toe.
Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 70

