Abstracte compositie, gemengde techniek. Getekend.
Luis Feito Lopez

Abstract composition, mixed media. Signed.
Dim. 29/29 cm
SKU: 2705250419.
Category: Tekening.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 120 / 150

  • #154
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.

    'Rural village'. Drawing in mixed media, signed.
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #359
    Maria Segers
    Period: 1922 - 1979

    “Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.

    "The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed.
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Mijmerend meisje”, een potloodtekening in ovalen passe-partout, gesigneerd.

    "Contemplative Girl," a pencil drawing in an oval mat, signed.
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Désiré Haine
    Period: 1900 - 1989

    ‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.

    ‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962.
    Dim. 52/68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Anne Rutten
    Period: 1898-1981

    ‘Portret van een dame’. Gemengde techniek, getekend; Anne Rutten, 1966. In ovale goudkleurige kader.

    'Portrait of a lady'. Mixed media, signed; Anne Rutten, 1966. In an oval gold-colored frame.
    Dim. 60/44 cm
    Estimate: € 75 / 100

  • #20

    Een jaden slavenarmband.

    A jade slave bracelet.
    Dim. 43,79 g
    Estimate: € 100 / 250
  • #369
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Landschapje in felle herfsttinten, met boerderijen en een bomenrij” en “Polderlandschap met dorpje en bomenrij”. Olieverf op paneel. Getekend.

    "Landscape in bright autumn colors, with farms and a row of trees" and "Polder landscape with village and row of trees". Oil on panel. Signed.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123
    Capodimonte

    “Twee putti op een wip”. Groep van monochroom wit zachte pasta. Onderaan gemerkt.

    "Two putti on a seesaw". Group in monochrome white soft paste. Marked at the bottom.
    Dim. L.43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Een set van 2 zoutvaatjes gemerkt Birmingham, England, jaarletter h, 1907 en makers merk B&S Ld.

    A set of 2 salt cellars marked Birmingham, England, date letter h, 1907 and maker's mark B&S Ld.
    Dim. h 10 - 55 gram
    Estimate: € 50 / 70
  • #239

    ‘Het symbool van de Kempen’. Monochrome ets, genummerd en getekend; Jakob Smits.

    'The symbol of the Kempen.' Monochrome etching, numbered and signed; Jakob Smits.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30
    Baume & Mercier

    Een roestvrij stalen horloge met groen lederen gedragen polsband.

    A stainless steel watch with a green leather strap.
    Estimate: € 300 / 400
  • #473

    Terracotta Tang paard.

    Terracotta Tang horse.
    Dim. H 37, L 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een handgeknoopte Meshkin loper.

    A hand-knotted Meshkin runner.
    Dim. 370 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Vier borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor. 2 borden met grote haarlijnscheur.

    Four plates of Chinese porcelain with a blue on white floral decoration. Qianlong design. 2 plates with a large hairline crack.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #240

    Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met een langwerpige opaal van 12,56 ct. en kleine briljantjes. Met certificaat.

    An 18kt rose gold necklace with pendant set with an elongated 12.56 ct. opal and small brilliant-cut diamonds. With certificate.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #544

    “Pagode bij het water”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00