Similar lots by type
-
#608Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#605
“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#601L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933
“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140/200 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946
“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100/180 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40/80 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#613Robrecht Van Der Bruggen
“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#672
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal de Sèvres, bestaande uit zes rodewijnglazen, zes wittewijnglazen, zes waterglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal de Sèvres taillé incolore comprenant six verres à vin rouge, six à vin blanc, six à eau et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#446
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#99
Sierpaneel van gedreven koper met voorstelling van drie putti.
Panneau décoratif en cuivre repoussé représentant six putti.No longer availableDim. 69 x 76 cmEstimate: € 40/60 -
#150
Een 18 karaats witgouden dubbel geweven halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc doublement torsadé et tissé avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 40,30 gEstimate: € 2300/2500 -
#786
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 40/50 -
#481
Een paar zeshoekige balustervaasjes van Cantonporselein. XXe eeuw, onderaan gemerkt met een modern Qinglongzegelmerk. Eén gerestaureerd.
Paire de petits vases balustres hexagonaux en porcelaine de Canton. XXe siècle, marque moderne Qinglong sous la base. Un vase restauré.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#554Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Latem, molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Laetem, moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#61
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80/100 -
#711
Een Bembebeeldje van gesculpteerd hout. D.R.Congo. Ingevoerd uit Burundi.
Statuette en bois sculpté. Bembe, R.D. du Congo. Importée de Burundi.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#248
“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#4Royal Copenhagen
Een cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.
Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 6 - 14,5 cmEstimate: € 30/50 -
#215
Een antieke ring van 14 karaat wit goud en zilver Hollands gekeurd bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague ancienne en or blanc 14 ct et argent hollandais sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,10 ct et rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 650/750