#691
Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#232
#363Marpa
Een houten banjoline, gemerkt Marpa. Verso ingelegde houttekening met romantisch tafereel.
#511
Een set van 2 Satsuma vazen met figuren en bomen in het decor.
#47
Een groot lot diverse religieuze afbeeldingen, triptieken, reliëfs enz. 7 stuks
#544
#286
#175Frank Rudolf
Een paar zilveren kandelaars met een jonkheer in de voet verwerkt. Gemerkt met een Diana hoofdje in een bloemvormig poinçon zijnde vanaf 1876 en makers-merk een gevleugelde hamer, Frank Rudolf, actief van 1882 tot 1914 als zilversmid in Wenen, Oostenrijk.
#367Val Saint Lambert
Een ronde, een vierkante asbak en een liggende kat van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#740Artis-Historia
“Steden van België”. Een lot van 11 Artis Historia boeken.
#251
#72Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapel aan het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
"Chapel in the village", a painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120