Other lots in this auction
-
#164Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168Jaak Gorus“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
Un moulin à café antique. Dommage pour le laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 10 / 15 -
#6“Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.
Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#276“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Drie herdenkingsplaquettes, waarvan twee van de A.F.A.C. en één van de Stad Brussel ter gelegenheid van een gouden jubileum.
Trois plaques commémoratives, deux de l'A.F.A.C. et une de la Ville de Bruxelles à l'occasion d'un jubilé d'or.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 7 & 5 x 6 cm Ø: 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#133Een gevarieerd lot van groen geglazuurd steengoed, enkele stukken gemerkt Valauris en Saint-Hubert: vazen, een grote kandelaar (50 cm), een tisanière, kruiken, enz. Sommige beschadigd en/of hersteld.
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194Zeven paar verschillende vergulde manchetknopen en één.
Sept paires de boutons de manchette plaqués or différents et un.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#83Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#226Maria Rombouts“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80 / 100

