Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
R. Marland

“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.

“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.
Online only
Dim. 92 x 52 & 59 x 46 cm
SKU: 2806210126.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #126
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #225
    Jean G. Beernaert

    “De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #32

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier keukenpotjes, een kannetje van Boch La Louvière en een peper-en zoutstelletje van Villeroy & Boch.

    Un lot de faïences bleues et blanches, composé de quatre marmites, d'un pichet de Boch La Louvière et d'une salière et poivrière de Villeroy & Boch.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #183
    Lea Steppe

    “Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.

    Une broche moderne en bois, argent et or jaune 18 carats. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28,74 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.

    Un service à thé et café en porcelaine de Chine pour six personnes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #69

    Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.

    Trois figurines en biscuit multicolores (dont une endommagée) et un berger en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.

    Un ensemble de cinq pots à épices en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #158
    Mez. Nickmans

    “Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.

    Nature morte aux pommes. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More