#148CapodimonteEen paar groepen van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt onderaan.
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#224Chaf“Ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pie. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#87Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#171Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
Un lot de huit statues de saints différentes en plâtre, porcelaine et plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 50 cmEstimate: € 25 / 35