#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#165Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
#182Houten kinderstoeltje.
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#79Maria Innocentia HummelHum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, gesign onderaan, in orginele doos
Hum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 80 / 130 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#178Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60