Other lots in this auction
-
#300Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.
An eastern French blue and white earthenware dish. XIXth century.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#168Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen. Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.
Two different vases of Chinese blue and white porcelain, one with a decoration of characters in a landscape, the other with flowers in recesses. One damaged at the bottom edge, the other with a small perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29,5 & 26,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyDim. L. 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#31DemeyerePeriod: 1950Een Art Deco Modernist asbak door “Demeyere”. Vintage staande rokers stand met deksel, in metaal, chroom en bakeliet, gemarkeerd - Uniek rookwaar design, België 1950s.
An Art Deco Modernist ashtray by “Demeyere”. Vintage standing smoker stand with lid, in metal, chrome and bakelite, marked - Unique smokeware design, Belgium 1950s.No longer availableOnline onlyDim. 62 x Ø19cmEstimate: € 75 / 125 -
#247Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#211JapyEen ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
A 'Chemin de Fer' pocket watch in silver plated metal. In working condition. (two pieces damaged on the dial.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#134Universal HobbiesRenault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#253Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100

