Other lots in this auction
-
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#33Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#7“Christus de verlosser.” Houten sculptuur. Gebarsten aan de voet en naar de torso, 3 vingers manco. We voegen er een steen met schildering van een icoon aan toe.
"Christ the redeemer." Wooden sculpture. Cracked at the foot and towards the torso, 3 fingers missing. We add a stone with an icon painting.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een lot van zes modelautootjes op schaal 1:43:- Maisto - Jaguar XK8 1996.- Diapet - Honda NSX (1:40)- Verem - Chevrolet Camaro.- Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955.- Gama Mini - Opel Kadett cabriolet.- Schabak - Ford Escort cabriolet.In originele doosjes.
A lot of six model cars on a scale of 1:43: - Maisto - Jaguar XK8 1996. - Diapet - Honda NSX (1:40) - Verem - Chevrolet Camaro. - Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955. - Gama Mini - Opel Kadett convertible. - Schabak - Ford Escort convertible. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#272Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#80Een lot van twee jagersmessen in lederen schede, waarvan 1 met hertenpoten heft.
A lot of two hunting knives in a leather sheath, one of which has a deer's leg handle.No longer availableOnline onlyDim. 27cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#277Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 30 -
#148Een witgelakte loomchair.
A white lacquered loom chair.No longer availableOnline onlyDim. h 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30 / 50

