Other lots in this auction
-
#163Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyDim. L. 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
A vase of cut colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#34Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
A lot of stamps from '64-'72 first day issues Belgium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
A set of 6 copper English Bell weights - 19-20th century, calibrated at the bottom. Included 2 scale weights.No longer availableOnline onlyDim. 17 x Ø10cmEstimate: € 25 / 50 -
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Two different plates of blue and white Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50

