Other lots in this auction
-
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#76Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#300Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een lot van twee jagersmessen in lederen schede, waarvan 1 met hertenpoten heft.
A lot of two hunting knives in a leather sheath, one of which has a deer's leg handle.No longer availableOnline onlyDim. 27cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#151Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-3 MG B GT 1965.- DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van.- DY-5 1950 Ford V8 Pilot.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-3 MG B GT 1965. - DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van. - DY-5 1950 Ford V8 Pilot. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#24Een kunstbronzen Tibetaans, ceremoniële dolk, “Phurba”.
An artificial bronze Tibetan, ceremonial dagger, "Phurba".No longer availableOnline onlyDim. 24cmEstimate: € 40 / 50 -
#86“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline only

