Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.

Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.

Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.
38
Estimate: 4050
Catalogue #38
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #55

    Een strombusschelp gemonteerd als lamp.

    A strombus shell mounted as a lamp.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #53

    lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuks groen vaasje h15cm groen vaasje h11cm, schilfer schade onderaan vaasje blauwe rand, h14cm kannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan

    lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottom
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 7-14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #285
    Hector St-Sauveur

    “Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.

    « Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #183

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.

    A lot of 4 vintage metal, chocolate molds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #52

    Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.

    A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

    Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 - 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #247

    Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #170
    Val Saint Lambert

    Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.

    A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #57

    Een bierpul van Boheems kristal met geëtst jachtdecor. Gebarsten aan voorkant.

    A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #84

    Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.

    A set of 6 copper English Bell weights - 19-20th century, calibrated at the bottom. Included 2 scale weights.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x Ø10cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #277

    Een vaas van gekleurd glas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More