Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.

Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.

Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.
Online only
Dim. h: 19 cm Ø: 9 cm
SKU: 2410220221.
Categories: Kristal, Online Only varia.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #221
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #114

    Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.

    Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #81

    Een geweerloop.

    Un canon de fusil.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #259

    Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.

    Une table en bois antique rustique avec un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 37 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #71

    Een lot glaswerk, bestaande uit een opaalglazen vaasje, een paar antieke vaasjes met handgeschilderd bloemendecor op gele fond en een Italiaanse presse-papier. (Laatste met schilfer.

    Lot de verrerie, composé d'un vase en verre opale, de quelques vases anciens à décor de fleurs peints à la main sur fond jaune et d'un presse-papier italien. (Dernière avec flocon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 21 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78
    Solido

    “Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.

    "Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #83

    Een doofpot en een waterketel van messing.

    Un extincteur et une bouilloire en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #52

    Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.

    Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #70

    Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.

    Un porte-tubes avec quatre tubes différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #49

    Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal.

    Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55
  • #75

    Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914. - “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.

    Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #48

    Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.

    Deux vases en verre coloré à décors taillés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #61

    Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

    Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 3035
  • #82

    Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.

    Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #58

    Een glazen coupe met rode motieven.

    Coupe en verre à motifs rouges.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #153
    Donald J. Trump Signature Collection

    Een paar manchetknopen in etui.

    Une paire de boutons de manchette dans une pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #92

    Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.

    Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #55

    Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.

    Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #47

    Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.

    Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #155

    Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.

    Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #85

    Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.

    Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #116

    Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.

    Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #177

    Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.

    Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #253

    Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.

    Une simple table en bois avec pieds tournés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 110 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #173

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #288

    Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.

    Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #149

    Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.

    Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 5,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een blauw witte schotel met bloemendecor op drie pootjes van Delfts aardewerk.

    Plat bleu et blanc à décor floral sur trois pieds, en faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 29 cm h: 7 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #241

    Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

    Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #167

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Smiths, Cricklewood works, London

    Een metalen klokje in houten kastje. Slotje beschadigd.

    Une horloge en métal dans un coffret en bois. Serrure endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #84
    Swarovski

    Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #41
    Val Saint Lambert

    Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.

    Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #270

    Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 7 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #226

    “Hutje”. Een pasteltekening, onduidelijk gesigneerd.

    "cabane". Un dessin au pastel, indistinctement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More