#89
Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#25
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21,5 cm -
#76
Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#106
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25/30 -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#82
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#29
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#56
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 18 x 10 cm -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm