#44Märklin 3075Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#2Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 17 & 13 cm -
#59Boch Frères KeramisEen kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#12Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#15Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#129Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#29Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 20 cm -
#49Märklin 3080 & 3090Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm