#137
Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 100/150 -
#17
Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 48 cm -
#56
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 18 x 10 cm -
#131
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#14
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#140
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#67
Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 18 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#135
Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#51Märklin 3000
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 45/55