Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
Heike Davies
Period: 1976 - ....

“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
Dim. h 150 x b 130 cm
SKU: 1612250122.
Categories: Schilderij, XXIe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #117

    Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.

    A large cut mirror, gilt frame with crest.
    No longer available
    Dim. 170 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #121
    Dominic Benhura

    “Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een mahoniehouten schildersezel in Louis XV stijl.

    A mahogany painting easel in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. h 190 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.

    A 3-piece Delft clock set, marked B and NP. Featuring dragon ornament on top of the clock.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een bronzen beeld van een Griekse krijger met schild. Op arduinen sokkel.

    A bronze statue of a Greek warrior with shield. On a pedestal of blue stone.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #190

    Een paar 18 kt witgouden manchetknopen bezet met twee diamenten emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,13 ct. Witte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. F/VVS en zwarte diamenten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 kt white gold cufflinks set with two emerald-cut diamonds weighing approximately 1.13 ct in total. White diamonds weighing approximately 0.36 ct, F/VVS quality, and black diamonds weighing approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 14,23 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #203

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen, 2 met armleuningen, in brutalistische stijl.

    A set of 6 solid oak chairs, 2 with armrests, in brutalist style.
    No longer available
    Dim. 89 x 57 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43

    Een lot van 7 wapenschilden, geglazuurd keramiek op hout, van Belgische marineschepen.

    A lot of 7 glazed ceramic coat of arms on wood, from Belgian navy ships.
    No longer available
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een set van 2 Bergère stoeltjes, hout met velours stof.

    A set of 2 Bergère armchairs, wood with velvet fabric.
    No longer available
    Dim. 74 x 60 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Een Aziatisch kamerscherm in twee delen. Van gesculpteerd hout, met planten en ganzen in hoogrelief. Meerdere kleine beschadigingen aan het reliëf.

    An Asian room divider in two parts. Carved wood, featuring plants and geese in high relief. Multiple minor damages on the relief.
    No longer available
    Dim. 183/160 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    No longer available
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #58
    Dazor

    Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.

    A large diamond-shaped lamp from the second half of the previous century marked Dazor Floating Fixture, USA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een laat 19e eeuwse Satsuma dekselvaas met verguld decor van karikaturen en onderaan een draak in reliëf.

    A late 19th-century Satsuma lidded vase with gilded depictions of caricatures and a relief dragon at the base.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #47

    Een lot van 3 replica officierssabels naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer swords from the 19th century.
    No longer available
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More