Afrikaanse bronzen slavenarmband, gemonteerd op een houten voet.

African bronze slave bracelet, mounted on a wooden base.
Dim. H 18, B 17.5 cm
SKU: 2904250398.
Categories: Afrikaans, Brons.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #398
Estimate: € 50 / 70

  • #69

    Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.

    A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.
    Dim. 44 x 95 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #547

    Afrikaans dansmasker met krokodillen. Mooi gepatineerd met resten van polychrome beschildering.

    African dance mask with crocodiles. Nicely patinated with remnants of polychrome painting.
    Dim. H 25, B 26, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #437

    Tibetaanse Boeddha. Gegoten in brons, deels zilverkleurig gepatineerd.

    Tibetan Buddha. Cast in bronze, partially silver patinated.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Bronzen beeldje van een steigerende hengst. Niet getekend.

    Bronze statue of a rearing stallion. Not signed.
    Dim. H 22, L 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Chibinda ilunge beeld. Chokwe.

    Chibinda ilunge statue. Chokwe.
    Dim. Hoogte 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

    Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.

    Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #441

    “Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.

    "Mother and child", African artwork, sculpted stone.
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Kort Afrikaans zwaard met houten heft en lederen schede.

    Short African sword with wooden handle and leather sheath.
    Dim. Lengte 53.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Afrikaans Baoule moederschapsbeeld.

    African Baoule maternity figure.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.

    Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress.
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

    Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Afrikaans tribaal object bestaande uit een lederen ‘emmer’ op benen, gedecoreerd met apenschedels en de snavel van een hoornvogel. Op het deksel een koperen zonnemasker.

    African tribal object consisting of a leather 'bucket' on legs, decorated with monkey skulls and the beak of a hornbill. On the lid, a copper sun mask.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #264

    Mahoniehouten hangoortafeltje.

    Mahogany drop-leaf table.
    Dim. H72, B 98, D 38/120 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #111
    Period: 1961

    Bijbel van Borso d'Este, reproductie van het 15e eeuws handschrift bestaande uit twee delen. Gedrukt in zwart-wit met geselecteerde pagina’s in kleur. Uitgegeven door Banca Polular di bergamo ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van Paus Johannes XXIII.

    Bible of Borso d'Este, reproduction of the 15th-century manuscript in two parts. Printed in black and white with selected pages in color. Published by Banca Polular di Bergamo on the occasion of the 80th birthday of Pope John XXIII.
    Dim. 42/32 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #403

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.
    Dim. h 43.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.

    A small taxidermy crocodile (damage to tail), an Eastern dagger, and a decorative dagger with bird claw, marked Munich.
    Dim. Lengte
    Estimate: € 50 / 60
  • #283

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #244
    Willem Dolphyn
    Period: 1980

    Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.

    Proof print 'WINTER'. Etching by Willem Dolphyn. The three kings on a journey through a snow landscape with pollard willows. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 33/27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #156

    Een massief eikenhouten schildersezel, in de hoogte verstelbaar met hendel. Bijgevoegd een houten schilderspallet.

    A solid oak painting easel, adjustable in height with a handle. Also includes a wooden painter's palette.
    Dim. H 202, B 67, D 656 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. F VVS-VS. En twee grijze parels van 11mm.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. F VVS-VS. And two grey pearls measuring 11mm.
    Dim. 8,77 g
    Estimate: € 900 / 1000

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00