#260Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
#83DualEen reiswekkertje in etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#135Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.
#123“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
#81“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een lot, bestaande uit twee gesculpteerde leeuwenkopjes met ringen, een fijn gesneden lepel met religieuze scène en vijf gepolijste dennenappels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1& - 21 cm -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#148Een groen glazen vaas met bladerdecor in reliëf.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.