#49J. Waelput
“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20/25 -
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
#28
Een lot apothekerspotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 9,5 cm - 23 cmEstimate: € 20/25 -
#10Singer
Een oud speelgoed naaimachientje.
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 24 x30 cmEstimate: € 120/200 -
#78
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#43
“Anvers, Puits Q. Matsys” & “Achtersikkel (Gent)”. Twee etsen. De eerste gesigneerd Antoon Jules Van Hoecke buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 26 x 32 cm & 28 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#178H. J. Martin
#4
Een paar geslepen kleurloos kristallen obelisken. Randschade aan de basis.
#127
#65
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#262
“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 80/100