“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2810250441.
Categories: Beeld, Marmer.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #441
Estimate: € 300 / 500

  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #396

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #451
    Georges Flips

    ‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend.

    'Sailboat', an abstract bronze sculpture on a black marble base. Signed; Flips.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #246

    Een nachtkastje/toiletkastje, Louis XV stijl, marmeren blad en marmeren inzet in het kastje.

    A bedside/toilet cabinet, Louis XV style, with marble top and marble inlay in the cabinet.
    Dim. 87 x 42 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een gesculpteerd hardhouten bijzettafeltje met een marmeren blad en klauwpoten. Chinees werk.

    A carved hardwood side table with a marble top and claw feet. Chinese work.
    Dim. H 46, B 43, D 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #198

    Een paar vergulde bronzen kandelaars, vegetaal van vorm en gedragen door putti. Op elektriciteit.

    A pair of gilded bronze candlesticks, vegetal in shape and supported by putti. Electrified.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #578

    Een bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam.

    A bronze table lamp with a glass candle holder in the shape of a flame.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #429
    Simon Cohen

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Henri Waumans

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    'Boszicht'. Oil on canvas, signed; Waumans.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #266

    Een crapaud zeteltje met groen velours bekleed. Vroeg 20ste eeuws.

    A small armchair with green velvet upholstery. Early 20th century.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    ‘Zittend naakt’, een gepatinneerde terra cotta torso. Gemerkt R.W. 00.

    'Seated nude', a patinated terracotta torso. Marked; R.W. 00.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 210/121 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #388

    Een Chinees aardewerken theepotje in de vorm van een bloemknop.

    A Chinese earthenware teapot in the shape of a flower bud.
    Dim. Hoogte 8, Ø 12 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #525

    Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.

    A Persian woolen runner decorated with five prayer niches.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00